Rezervasyon & Bilgi: +90 532 178 31 68

Bodrum Life Merkezi Yatlar

MERKEZİ ACENTE HİZMETLERİ – YAT PAZARLAMA

Bodrum Life Yatçılık Merkezi Yat Listesi

Merkezi Acente Tarafından Sağlanan Hizmetler
Merkezi Acentenin rolü, gayrimenkulde satıcıya verilen tam yetkiye benzer. Bir Merkezi Temsilci seçildiğinde, yat sahibi artık diğer brokerler veya potansiyel müşterilerle konuşmak zorunda değildir. Bunun yerine, Merkezi Temsilci, diğer tüm uygun brokerlar ve aracılar ile kiralayan misafirler arasındaki bilgi ve iletişim akışını yönetir.
Merkezi Acente, charter sözleşmesini tamamlamak amacıyla yatı uygun pazarlarda maksimum reklam gücü ile doğru şekilde konumlandırır.
Müsait tarihler misafir ile kararlaştırıldıktan sonra, Merkezi Temsilci alıcının geçerliliğini onaylar ve uygun depozito ile tarihi misafire kapatır. Kısacası, bir yat sahibi bir Merkezi Acente seçtiğinde, çıkarlarını temsil edecek bir kişiyi seçmiştir ve bir çaba taahhüdü beklemelidir.

Çalışkanlık ve Dikkat
Bodrum Life  Yatçılık olarak, kiralamaya sunulan her bir yat hakkında bütün bilgileri edinir, hem diğer brokerlara hem de müşterilere doğru ve ayrıntılı bilgilerin iletilmesine özen gösteririz. Bodrum Life , yat için tüm kiralama tekliflerini bir araya getirir ve bunları derhal uygun biçimde yat sahibine iletir. Daha da önemlisi, tüm tekliflerin biçim ve içerik açısından eksiksiz olmasını mümkün olduğunca sağlıyoruz.

Dünya Çapında Erişim & Pazar Bilinci 

Bodrum Life Yatçılık, her bir yat için aşağıdaki bilgileri içeren doğru ve kapsamlı listeleme spesifikasyonları düzenler: Resimler, profil ve genel düzenleme planları ve uygun olduğunda broşürler. Bu bilgi, sektör genelinde dünya çapında ve ilgili tüm alıcılara dağıtılır. Ayrıca, yat değişiklikleri (ör. konum, kiralama durumu, fiyat, denetim düzenlemeleri vb.) hakkında bilgi olarak uygun kitleleri sürekli olarak güncelliyoruz.

Deneyimli ve Özenli Küresel Pazarlama Ağı

Bodrum Life Yatçılık, Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Orta Doğu ve Uzak Doğu dahil olmak üzere dünyadaki tüm büyük aracı kurumlarla tam işbirliğini sürdürmektedir. Bu brokerler, acenteler ve aracılarla uluslararası çoklu listeleme hizmetleri ve geleneksel ve dijital iletişim yoluyla iletişim kurarız.

Nitelikli Beklentiler

Yurtiçi ve Yurtdışı Genişlik
Bodrum Life Yatçılık, kalifiye bir yat sağlamak için talep edilen tüm denetimleri inceler ve ardından doğrudan yat ve mürettebatı ile (sahibi tarafından aksi belirtilmedikçe) gösterilen tüm randevuları organize eder ve koordine eder.

Merkezi Yat Listemiz

  • Motoryat Rüzgar Demir -3 Kabin – 18 Metre
  • Motoryat BY-999 Fairline Squadron – Yenileme Yılı 2018 – 2 Kabin
  • Motoryat Moonlight – 2 Kabin – 17 Metre
  • Motoryat Aden – Feretti Private Line  30 m – 4 Kabin
  • Motoryat Distraction – Sunseeker Manhattan 60 Ft – -3 Kabin
  • Motoryat Carmen – Princess 21 m –  4 Kabin
  • Motoryat Ela – Azimut 46 – 3 Kabin
  • Motoryat Siena – Azimut 55 – -3 Kabin
  • Motoryat Maya – Azimut 50 – -3 Kabin
  • Motoryat BYBD-1111 Atlantis 51 – 3 Kabin – 18 Metre

Bize ulaşın!

Design Float Email Instagram YouTube LinkedIn Forrst