Rezervasyon & Bilgi: +90 532 178 31 68

Hakkımızda

Bodrum Life Yachting T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın  3449 Belge No’lu Castle Turizm Seyehat Acentası’na bağlıdır.

Yaz tatilinizde motoryat veya gulet kiralamayı planlıyorsunuz lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Bodrum Life Yachting ekibi size en uygun ve talep ettiğiniz güzergahta yat veya guleti bularak tatilinize planlamanızda kiralamadan son gün tatiliniz bitene kadar sizinle birlikte olacaktır. Amacımız sizin ve çevrenizin disiplinli ve ilgili çalışmamız doğrultusunda devamlı yat tatili programınızı yıllarca bizimle ilerletmenizdir…

Hedefimiz şeffaf,yenilikçi,disiplinli,planlı ve dürüst olmayı ilkeleyerek; tecrübeli kadrosu ile müşterilerine  beklentilerinin ötesinde kaliteli ekonomik ve etkinlik sonrası da adından söz ettiren hizmetler sunmaktır..

Bodrum Life Yachting firmamızı kullanarak sayısız tekne arasından dilediğinizi seçebilir, birkaç kolay adımda güvenli bir şekilde ister günlük ister haftalık tekne kiralayabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçerek nasıl bir tatil istediğini, kaç gün gezmek istediğini ve kaç kişi olacağınızı belirttikten sonra uzman ekibimiz istekleriniz ve seçimlerinizi dinleyerek size en uygun tekneyi bulacaklar. Önerilen tekneyi beğenmedin mi? Hiç sorun değil, ekibimize başka bir tekne istediğini söyleyerek istediğin tekneye ulaşabilirsin.

Yat Acentamız birinci öncelik olarak yat seçimlerinde, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak azami titizlik göstermektedir. Ayrıca tur esnasında sürekli personel ile iletişim içinde bulunarak müşteri ihtiyaç ve isteklerini takip etmektedir.

Gulet kalitesi, donanımlar ve malzeme kalitesi yanısıra, personelin de deneyimli titiz ve dahası güvenilir olması birinci önceliğimizdir.

Lütfen bize hangi bölgede nasıl bir yatla hangi zaman aralıklarında tatil yapmak istediğinizi, özel isteklerinizi ve ayrıca sorularınızı yazın veya telefon ile bizi direk arayın.

İstekleriniz doğrultusunda en iyi  programı ve zengin seçeneklerimiz içinden sizinle beraber oluşturalım.

Bizi Instagram'da takip edin

Bizi ulaşın!

Design Float Email Instagram YouTube LinkedIn Forrst